Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kontakt

 

Staňte se členem Association Military Fan

         Výzva pro všechny kluky, holky, táborníky,military nadšence, jejich sourozence, kamarády od 17let, kteří chtějí pracovat s dětmi, pro ty kdo s námi byli na jakékoliv akci, ale i pro ty, kdo s námi ještě nikde nebyli a ještě nás neznají, prostě pro všechny ať mládež nebo dospělé z okolí Olomouce nebo Prostějova  ale pokud máte vážný zájem tak i vzdálenějších koutů.Staňte se členy občanského sdružení A.M.F. -  Association Military Fan.

Protože se nám množí počet akcí a také by jsme chtěli zkvalitnit práci pro děti a s dětmi. A naše členská základna již početně nedosahuje odpovídajícího množství, chtěli bychom si vytvořit základnu stálých a i externích členů, kteří nám pomohou s plánováním, chystáním, uskutečňováním a předváděním různých akcí  pro děti.

Uvítáme , každého kdo má nějaký kurz např. zdravotnický, horolezecký , kurz hlavního vedoucího , ale i pokud nemáš kurz jsi srdečně vítán. Hraješ s kamarády  airsoft a chcete víc než jen střílet, ale také  se prezentovat??  Pokud máš zájem  ozvy se nám na naši e-mailové adrese

 

Kontakt:

Association Military Fan

Na Příhonech 184

798 52 Konice

tel. 721 249 420

e-mail: 010@centrum.cz

           amf@seznam.cz

 ICQ: 303-745-309

SKYPE: petr.slay

 další webové stránky  našeho sdružení

www.armycamp.websnadno.cz  stránky letního tábora Army Camp

www.kidsarmy.websnadno.cz  stránky pro děti

www.amf-tabor.websnadno.cz  stránky letního tábora Army Adventures

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek